WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Profesyonel Ev Temizliği

Profesyonel Ev Temizliği

ev-temizliği

Profesyonel Ev Temizliği hizmeti veren Antalya temizlik şirketleri üyesi şirketimiz Berat Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, Ev, daire, villa, yazlık, iş yeri gibi yaşam alanı temizlik hizmetini teknoloji anlamında ön planda bulunan ev temizliği ve temizleme makinaları ile büyük bir titizlikle temizleme işleri yapılmaktadır.

Özellikle yardımcı eleman konusun da ev ve ofisler için işinde uzmanlaşmış gündelik temizlik personel ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Antalya Ev Temizlik Hizmeti için profesyonel personellerin yer aldığı, hijyenik kurallara uygun hizmet veren bir şirketle çalışmak her zaman sizin için artı bir değerdir.

Profesyonel Ev Temizliği Hizmetlerimiz

Antalya ev temizlik şirketimiz, profesyonel ev cam temizliği, güneşlik perde temizliği, perde temizliği, dış cephe cam temizli, gündelik temizlikcisinden; mağaza temizliği, yat ve tekne temizliği gibi hayatınızın her noktasına dokunabilen temizlik hizmet yelpazesi tüm talepleriniz için hizmetnizde.
Sağlık mutluluktur. Sağlıklı günler dileriz.

Profesyonel Ev Temizliği - Halı Temizleme

 Antalya ev temizliği kosunda geniş bir hizmet tablosuna sahip olan firmamız, Antalya Halı Yıkama Şirketi olarak, Ev temizliği hizmet paketimizde; Kemer, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Aksu, gibi tüm mekez ve çevre semtlerde ev temizliğinin yanı sıra ev donanım malzeme yıkama hizmetide vermektedir. 
 
Tüm halı türleri kendi özelliğine göre halı yıkama tesisimizde ileri teknoloji ekipmanlarımızla yıkamaktadır. Antalya temizlik şirketleri fiyat listeleri arasında en ideal fiyat listesine sahib olan Berat Temizlik ve Halı yıkama firmamızın Halı Yıkama hizmetleri detayları için Antalya Halı Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Ev Temizliği - Koltuk Yıkama

Antalya ev temizliği denilince akla ilk gelen ev ekipmanlarının başında; Koltuk, Oturma Gurubu, Köşem, Çekyat, Yatak, Baza gibi yıkama ve temizlemesi zor malzemelerdir.
 
Antalya temizlik şirketimiz Koltuk yıkama, Yatak yıkama gibi yerinde hizmet türüne giren bu temizlik hizmetini size yük olmaktan kurtarmak için gerekli olan personel ve ekipmana sahip bir şekilde sizden gelecek aramaları beklemektedir. Antalya Halı Yıkama Şiieketleri arasında ön sıralara çıkmamızda etkilii olan tüm detaylarıyla sizlerin talepleri doğrultusunda oluşan  Antalya Temizlik Tablosumuza göz atabilirsiniz.
 

Ev Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev TemizliğiEv Temizliğinizi yaparken veya temizlik şirketlerine yaptırırken mutlaka gözle görülmeyen tehlikeler konusunda dikkatli olun.

Hijyenik olmayan ev temizliği sadece göze hitab eder. Ev temizliğinde kullanılan kimyasallar ortama uygun seçilmeli özellikle tuvalet, banyo, mutfak gibi ortak kullanımı yoğun ve küçük olanlarda kullanılan ilaçlar mutlaka doğru kullanılmalı. Sağlınız ve eviniz için bilinçli temizlik konusunda sık sık doğru kaynaklardan bilgi edinin veya mevcut bilgilerinizi tazeleyin.

Ev Temizliği Telefon Numarası

Berat Ev ve İşyeri Temizlik

05446341234

02423259948

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.