WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetinde ilk hijyenik temizlik tekniklerini kullanan firmamız, koltuk temizleme hizmetine Antalya'yı kapsayacak şekilde devam etmektedir.
 
Antalya koltuk yıkama şirketleri arasında yer almakta olan Berat Koltuk Yıkama firmamız koltuk yıkama hizmetini tamamen  sizin  belirleyeceğiniz programla gerçekleştirmektedir.
 
Antalya koltuk temizleme hizmeti ile size daha ferah ve hijyenik alanlar sunarak için oluşturduğumuz kadromuz Koltuk yıkama yeterlilik (ustalık) belgesine sahip olup, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile siz Antalya sakinlerinin hizmeti için hazır beklemekte.
 
Kanepe temizleme ve koltuk takımı temizleme işi her nekadar insan sağlığına odaklı verilen bir hizmet olsa da koltuğunuzun sağlığınıda düşünerek temizleme işlemi yapmaktayız.
 
Oturma gurubu Uygun kimyasallar ve mekanik faktör temizleme süresince mutlaka koltuk dokusuna belirli bir miktarda olumsuz etki yapar. Bu etki yıkana bilen tüm tekstil malzemelerinde, oturma gruplarında vs... görülür. Bu etkiyi yani yıpranmayı  en asgari düzeye indirmek için gereken tüm titizliği gösteriyoruz.
 
Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
Öncesi Sonrası

Türlerine Göre Koltuk Yıkama Hizmetleri

En çok talep edilen koltuk yıkama şirketleri hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir. Bellona koltuk takımı, Saray koltuk takımı, İstikbal koltuk takımı gibi anılan, marka vurgulamalı aklınıza gelebilecek tüm türlerine göre koltuk yıkama hizmetimiz vardır.

 1. Tay Tüy Koltuk Yıkama
 2. Nubuk Koltuk Yıkama
 3. Süet Koltuk Yıkama
 4. Kadife Koltuk Yıkama
 5. Deri Koltuk Yıkama
 6. Chester Koltuk Yıkama
 7. Çekyat Yıkama
 8. Kanepe Yıkama
 9. Sandalye Yıkama
 10. Puf Yıkama
 11. Araç koltuk yıkama

Koltuk yıkama hizmeti, yerinde verilen bir hizmettir. Bu hizmetlerden dolayı, servis ve yemek gibi ekstra herhangi bir ücret talebi yoktur.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları 2022 yılı  içerisinde, kumaş cinsine ve özelliklerine göre değişmektedir. Siz değerli müşterilerimizin koltuk yıkama talebine göre,  bize koltuğunun kumaş ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Yıkanacak olan koltuk takımı, için herhangi bir bilgiye sahip değilseniz bize whatsapp üzerinden, koltuk resmini gönderek  koltuk yıkama fiyatı bilgisini öğrene bilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.