WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Halı Yıkama ve Temizlik  (0242) 325 99 48 | Antalya Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Temizlik (0242) 325 99 48 | Antalya Halı Yıkama

Halı Yıkama'da Antalya temizlik işleri arasında sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayıp, bu sektör arasında birçok iş imkanı oluşturmuş durumdayız. Bu iş imkanlarından Bahsedecek olur isek halı yıkama ve temizlik ilk sırada yer almaktadır.16 yıldır hizmet verdiğimiz Antalya halı yıkama işlerinizde siz değerli müşterilerimizi herzaman korumak durumunda olarak  halı yıkama işimizi bugünlere getirmiş durumdayız. Kullanmış olduğumuz halı yıkama otomatik makinaları  ile sizlere daha hijyenik ve sağlıklı ortamlar hazırlamaktayız.

Halı Yıkama Antalya'da halı yıkama yapan birçok firma  vardır. Ama biz  Berat Temizlik Halı Temizleme olarak çalışan personellerimizin güvenleri ve iş bilgileri ile halı yıkam işimizi kesinlikle garantili olarak yapmaktayız.Ofislerinizde temizlenecek olan yer zeminininde kaplı olarak bulunan halılarınızı halı yıkama makinaları ile onlara zarar vermeden halı yıkama işlerinizi yapıyoruz.Kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar tamamiyle firmamıza aittir.Yapılan yerinde halı yıkama işlemine başlamadan halılarınızın sigortası başlamaktadır.Tabi bu işlem evlerinizdeki halılar içinde geçerlidir.Halı Yıkama için almış olduğumuz halılarınız cins ve renk özelliklerine göre yıkanmaktadır.

Antalya Halı Yıkama ve Temizlik işleriniz için fabrika ortamları ile halı yımaka ve temizleme işleri yapan halı yıkama firmaları ile çalışmanız sizin ve ailenizin sağlığı içn gerçekten önem taşımaktadır.Neoldukları bile belli olmayan halı yıkama şirketlerini iyi analiz yapmalısınız !!!!!

Halı Yıkama ve Temizlik Ürünleri

Halı yıkama ürünleri

Halı yıkama şampuanı olarak kullandığımız ERA111 marka ilacımız kendi sektöründe marka olmayı başarmış, gerekli tüm sertifikalara sahip insan ve çevre sağlığına dost bir üründür. 

Tüm halı temizleme ilaşlarımız dezenfektan ve parfüm dahil olmak üzere ERA111 markadır. İnternet ortamından ilgili markayı yazarak daha detaylı bilgiye ulaşa bilirsiniz.

Halı Yıkama ŞampuanıERA111 Halı Yıkama Şampuanı

Temizlik Ürünleri

Ev, daire, işyeri, lojman, pansiyon ve tüm temizlik hizmetlerinde kullandığımız ürünler geniz bir listeye sahiptir. Hizmet esnasında ilgili ürünler siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Zamanınız Sizin ve Sevdiklerinizin olsun Halı Yıkama ve Temizlik İşleriniz Bizim Olsun....

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.