WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Araç Koltuğu Yıkama

Araç Koltuğu Yıkama

Araç koltuğu yıkama işlemi ile ilgili müşterilerimize sunduğumuz hizmet detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz bu dönemlerde, araçları ilgilendiren tüm teknik bakımlar, kullanıcı rutin bakımlarına kadar ne varsa ekstra önem kazanmış bulunmakta.

Sağlıklı olmak için sağlığlıklı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. İş yeri, ofis ve ev gibi ortamlarımızdan sonra en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri de genellikle arabalarımızdır. Hobi olarak olsun, ihtiyaç olarak olsun veya spor, yarış gibi alanlarda adeta tutku haline gelen araçlarımız, artık hayatlarımızın vaz geçilmez bir parçası olmuştur. Günlük hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulan temizlik ihtiyacı araçlarda da aynı öneme sahib olmuştur.

araç koltuk yıkama

Araç Koltuk Temizliğinin Önemi

Araçların teknik bakımları ne kadar önemliyse temizliği de o kadar önemlidir. Uzun yol seyahatlerinde saatlerce araç kullanıyorsanız ve bunu ailenizle veya arkadaşlarınızla  beraber yapıyorsanız mutlaka kullanım sonunda rutin bir temizlik yapmak zorundasınız. Bu işlemi her kullanımdan sonra banyo veya wc gibi alanların temiz bırakılması g,b, düşünün.

Uzun yapılan seyahetlerde araçlarımız hiç olmadığı kadar yoğun kullanılır. Yol boyu tüketilen yemek döküntüleri veya aparatif kalıntıları, asitli veya asitsiz içeek lekeleri, malesef onaylamasakta pis kokan sigara dumanı, çamurlu ayabbı izi, evcil hayvan pisliği, açık camdan gelen toz  gibi... Buna benzer bir çok etken sayabiliriz.

Yukarda saymış olduğumuz bu tür etkenler, başta araç koltukların kumaşına sinerek leke ve kötü bir koku oluşturur. Uzun bir süre sonra araç koltuklarınızın olumsuz yönde renginin değişmesine sebep olabilir. Bu kirlilik ilk başta dışarıdan bakıldığında çok fazla dikkat çekmesede fakat görünenden daha fazlası mevcuttur.

Kirli bir araçla kimse yolculuğuna devam etmez istemez. Covid-19 salgını tüm dünyayı ve ülkemizi böylesine etkisi altına almışken her zamankinden çok kendi temizliğimize ve eşyalarımızın temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir.

Evlerimize, iş yerlerimize nasıl misafir kabul ediyorsak araçlarımız için de aynısı geçerlidir. Ticari bir araç kullanmıyorsak araçlarımıza misafir ettiklerimiz çoğunlukla aile fertlerimiz veya dostlarımızdır.

Araç temizliğinin önemlerinden biri de aracınıza alacağınız misafirin temiz bir ortamda aracınıza binmesine istersiniz.  Gerek sizin için gerek aracınıza sizin dışınızda binen insanlar ve diğer canlılar için temiz bir araç her zaman keyif ve mutluluk veriri.

Kirli bir araç sizi mahcup edebilir. Mahubiyet yaşamamak için kendi yaptığınız temizlik yetersiz kalmaya başladığında dışadan hizmet almanızı öneririz. Araç koltuğu yıkama ıslak mendil veya nemli bezle silinerek temizlemenin ötesinde emek, zaman ve ciddi bir bilgi birikimi isteyen bir işlemdir.

Tam anlamıyla araç koltuklarınızın temizlenebilmesi için profesyonel bir yerden hizmet almanız gerekir veya gerekli donanım ve kimyasalları tedarik ederek sizin yapmanız gerekir.

Araç Koltuğu Temizliği İçin Yapılması Gerekenler

Sizin de arabanızın daha az kirlenmesi için yapabileceğiniz şeyler bulunuyor. Araç koltuğu yıkama hizmeti satın aldıktan veya araç alırken koltuklarınızın daha geç kirlenmesi için önlemler alabilirsiniz. Örneğin arabanızı almadan önce, aracınızda kullanılan koltuk kumaşlarına dikkat etmeniz çok önemlidir.

Araçların koltuklarında kullanılan kumaşın dokusu, rengi, dokusunun özellikleri de temizlik konusunda son derece önemlidir. Bir de araç koltuğu yıkaması için tercih edeceğiniz firmanın önemi büyüktür. O yüzden aracınızın koltuklarını bunlara dikkat ederek temizletmeniz sizlerin yararına olacaktır. Aracınız son model olsa dahi, araç koltuklarınız kırıntılarla ve lekelerle dolu bunun yanında bir de kötü bir kokuya sahipse o aracın bütün çekiciliği yok olur. Kısacası, araç koltuklarınızı düzenli olarak temizletmeniz hem görüntü açısından hem de hijyen açısından son derece önem taşımaktadır.

Profesyonel Araç Koltuk Yıkama Hizmeti

Araç koltuk yıkama hizmeti veren şirketimiz; her türlü aracınızın kumaşa yıkama işlemini yapmaktayız, aynı zamanda deri kısımlarına silim işlemi yapıyoruz.  Lekeleri varsa, leke çıkarma müdahalesi yapıyoruz. Aracınızın kumaşları ne kadar kirli olursa olsun mükemmel bir şekilde temizliyoruz.

Koltuk kumaşlarınızın temizliğinde araç koltuğu kumaşına  özel şampuan leke çıkarıcı ve ekstra esans katılmaktadır. Yıkama sonrası temizlenen koltuk kumasları son durulama suyu ile duruladıktan sonra bir kaç saatliğine kurumaya bırakılır. Araç koltugunuzu yıkamaya ilk şoför koltugunuzdan başlarız, çünkü şoför koltugu yıkanınca diğer koltuklarınızı yıkayana kadar kurur ve rahatlıkla aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Makine ve temizlik malzemlerimizle her türlü leke çıkarma uzmanlığımızla araç koltuklarınız yeni bir görünüm kazanacaktır.profesyonel karcher yıkama makinesi ve özel oto koltuk temizleme şampuanı kullanarak en iyi sonuçları elde ediyoruz. Kaliteli temizlik ve hızlı kuruma sağlayan yıkama işlemimiz ardından kısa sürede aracınız kullanıma hazır olacaktır.

En önemlisi sağlıklı ve tertemiz olması araç içi kokusunu da ferahlatacaktır. Dış etkenlerden dolayı çabuk kirlenebilen koltuklar düzenli olarak temizlenmelidir.

Aracınızda kılıf var ise eğer mutlaka kılıflarını çıkarmanızı tavsiye ederiz kılıfları çıkarıp alttaki orijinal kumaşı yıkatmak daha doğru olacaktır. Kılıf üzerinde yıkanan araç koltuk kumaşınız sonrasında sararma yapacaktır. Kılıflarınızı mutlaka söktürmenizi tafsiye ediyoruz.

Oto koltuk yıkamada İyi bir hizmet bilinçli ve harika sonuçlar için Berat Antalya araç koltuk yıkama her zaman hizmetinizdedir.

Antalya oto koltuk yıkama bölgelerimiz

Antalya oto koltuk yıkama bölgelerimiz liste halinde aşağıda ilginize sunulmuştur.

 1. Muratpaşa oto koltuk yıkama.
 2. Konyaaltı oto koltuk yıkama.
 3. Kepez oto koltuk yıkama.
 4. Aksu oto koltuk yıkama.
 5. Varsak oto koltuk yıkama.
 6. Lara oto koltuk yıkama.
 7. Fener oto koltuk yıkama.
 8. Meydan oto koltuk yıkama.
 9. Uncalı oto koltuk yıkama.
 10. Çallı oto koltuk yıkama.
 11. Dokuma oto koltuk yıkama.
 12. Döşemealtı oto koltuk yıkama.

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Araç koltuk yıkama fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarla ilgili tüm merak ettikleriniz bir telefon kadar yakın.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.