WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetimiz, profesyonel kadromuzla istediğiniz zaman aralığında memnuniyet odaklı gerçekleştirilmektedir.

Antalya Temizlik Hizmetleri,  olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri olan villa temizliği hizmetini gerek inşaat sonrası temizlik gerek tadilat sonrası, değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kapsamlı olarak özenle gerçekleştirmekteyiz. 
 
Temizlenecek villanın durumuna göre profesyonel ekip belirlenir ve temizlik hizmeti hijyenik kurallar çerçevesinde müşteri memnuniyet odaklı gerçekleştirilir. işimizi bitirir ve sorunsuz teslim ederiz.. İnşaat sonrası Bu konuda  hizmet alabileceğiniz temizlik şirketi olarak firmamız siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı arzulamaktayız.

Villa Temizlik Fiyatları

Villa temizlik fiyatları politikamız gereği; villa temizliği fiyatı keşfe dayalı yapılmaktadır. Temizlenecek villa işinde uzman temizlik hizmet personelimizce incelenir ve fiyatlandırılır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.