WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Araç Koltuk Yıkama

Antalya Araç Koltuk Yıkama

Antalya Araç Koltuk Yıkama işlerinizde temizlenecek olan koltuk takımlarının kesinlikle tozlu olmamaları gerekmektedir. Koltuk temizleme'de dikkat edilmesi gereken hususlar içerisinde en önemlisi,  koltuğun kumaşına uygun temizlik solisyonunun hazırlanması.

Bilincsizce koltuk yıkama işi geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. Koltuk yıkama kullanılacak olan koltuk ilacının hazırlanması ve koltuk yıkama makinasının ayarlanması koltuğun kaplama cinsinin ve renginin iyi analiz edilerek yapılması gerekmektedir.

Antalya koltuk yıkama firmaları kavramı hayatımıza girdiği günden bu güne ekonemiye ve günlük hayata yapmış olfuğu katkılar göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir.

Antalya araç koltuk yıkama şirketleri bünyesinde hizmet veren firmamız, 16 yılı aşkın süredir ev, ofis, işyeri gibi aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılan, koltuk, sandalye, kanepe, oturma grubu gibi donanımları, temizlemekte.

Evde Koltuk Yıkama

Evde koltuk yıkama işlemi belli bir noktaya kadar sizin yapacağınız doğru ve etkin tekniklerle olumlu sonuçlar verir. Evlerde kullanılan koltuk yıkama makinaları genelde düşük devirde olur. Koltuğunuzu yıkamadan önce elektirikli süpürge makinasıyla yüzryini iyice çektirin.

Koltuk yüzeyinde yeni oluşmuş leke var ise uygun ilaçlar ile leke çıkarma işlemini yapanız gerekmektedir. Koltuk kaplamasını ve rengini baz alarak uygun ph değerinde ilacınızı hazırlayın.

Fırça ve benzeri aparat kullanacaksanız koltuk yuzeyine arar verip vermediğini görmek için koltuğun arka tarafında (görünmeyen) deneme yapabilirsiniz. Fırçalama esnasında uygun ölçekte hazırlamış lduğunuz su ve ilaç karışımını direk olarak koltuğun üzerine dökmeyiniz.

Önce koltuğu temiz suyla ıslatın daha sonra spreyleme yani püskürtme yapmak suretiyle koltuğu ilaçlayarak fırçalayın. Koltuğun döşemesinin altına sıvı gidecek kadar çok dökmeyin, fırçanın koltuk yüzeyine zarar verecek kadar da az sıvı dökmeyin.

Yoğun bir kirlenme yoksa yıkama işlemini mümkün olduğu kadar kısa  tutunuz. Şayet vakkum makinanız yok ise vakumlama yapamıyacağınız için koltuğun emmiş olduğu sıvı önce sizin sağlığınıza daha sonra koltuğun yapısına zarar verir.

Koltuğunuzun suyunu aldırmak için üzerine kuru malzeme atarak baskı uygulamayın. Mümkünse temiz bir zemine koltuğun kullanım tarafı yere gelecek şekilde yatırın kurumasını bekleyin.

Yukarda özetlemiş olduğumuz pratik bilgiler umarım faydalı olur.

En İyi Koltuk Temizliği Antalya 

Antalyada ilk hijyenik en iyi koltuk temizliği Antalya hizmeti veren Antalya koltuk yıkama şirketleri arasında yer almakta olan Berat Koltuk Yıkama firmamız koltuk yıkama hizmetini tamamen  sizin  belirleyeceğiniz programla gerçekleştirmektedir.
 
Antalya koltuk temizliği hizmeti ile size daha ferah ve hijyenik alanlar sunarak için oluşturduğumuz kadromuz  koltuk temizliği  yeterlilik (ustalık) belgesine sahip olup, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile siz Antalya sakinlerinin hizmeti için hazır beklemekte.
Koltuk yıkama işi her nekadar insan sağlığına odaklı verilen bir hizmet olsa da koltuğunuzun sağlığınıda düşünerek temizleme işlemi yapmaktayız. Uygun kimyasallar ve mekanik faktör temizleme süresince mutlaka koltuk dokusuna belirli bir miktarda olumsuz etki yapar. Bu etki yıkana bilen tüm tekstil malzemelerinde, oturma gruplarında vs... görülür. Bu etkiyi yani yıpranmayı  en asgari düzeye indirmek için gereken tüm titizliği gösteriyoruz.

Antalya Koltuk Yıkama Türleri

Antalya koltuk yıkama türleri denilince aklınıza koltuk çeşitleri gelsin. Örnek verecek olur isek evinizde Chester koltuk takımı var daha sonra İkea koltuk takımı aldınız.
Elinizde iki adet koltuk takımı olmuş oldu, ayrı marka, doğal olarak ayrı özellikte. Bu durumda dikkat etmeniz gereken koltukların ortak olmayan özellikleri.
Antalya koltuk yıkama hizmeti aldığınızı varsayarsak, sormanız gereken soru hizmet veren tarafın koltuk yıkamaya ilişkin sahip olduğu bilgi, beceri, ekipman, ilaç, doğru tekniklere ne kadar sahip olduğu.
Yoğun olarak talep edilen ve temizlenmesi son derece dikkat isteyen başlıca Antalya koltuk yıkama hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir.
Bellona koltuk takımı, Saray koltuk takımı, İstikbal koltuk takımı gibi anılan, marka vurgulamalı aklınıza gelebilecek tüm koltuk türleri yıkama hizmetimiz vardır. 
 1. Tay Tüy Koltuk Yıkama
 2. Nubuk Koltuk Yıkama
 3. Süet Koltuk Yıkama
 4. Kadife Koltuk Yıkama
 5. Deri Koltuk Yıkama
 6. Chester Koltuk Yıkama
 7. Çekyat Yıkama
 8. Kanepe Yıkama
 9. Sandalye Yıkama
 10. Puf Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti, yerinde verilen bir hizmettir. Bu hizmetlerden dolayı, servis ve yemek gibi ekstra herhangi bir ücret talebi yoktur.

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları

Sizin için hazırlamış olduğumuz en ideal koltuk yıkama fiyatları fiyatlarımız sayfasında mevcuttur. Araç koltuk yıkama fiyatlarımız değişken olduğu için listemizde yer almamaktadır. Araç koltuklarına standart bir fiyat vermek müşteri ve firmayı mağdur eder. Araç koltuğu yıkama hizmeti yerindemi yapılacak veya fabrika ortamındamı yapılacak önce bunun belirlenmesi lazım.

Araç koltuk yıkama tamamen müşterinin talebine göre belirlenir.

Antalya koltuk yıkama fiyatları firmaların maliyetlerine, hizmet bölgelerine, koltuk cinsine göre değişiklik gösterir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.