WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Yat ve Gemi Temizliği

Antalya Yat ve Gemi Temizliği

Gemi ve yat temizliği marina olan il ve ilçelerimizde ihtiyaç duyulan temel hizmetlerden biride temizlik hizmetidir. Gemi ve yata-lar özel malzemelerden üretildiği için temizliğide özel temizlik ürünleri ile yapılmalıdır.  Yatlar deniz içinde sürekli bulunduğundan, tuzlu su ve bazı yosun erezyonlarıyla karşı karşıya kalmaktadır.  Eğer temizlik ve bakım işleri zamanında ve profesyonel ekipçe yapılmas sa zamanla aşınma ve çürüme meydana gelebilir.  Bu sebebten dolayı temizliğin düzenli periyodik zamanlarda yapılması şarttır.  Şayet yatlar insanları evi gibi rahat etmesi gereken kendilerine özel alanlardır. Bizde işimizi önemsiyerek bu ciddi unsurları göz önüne alarak profesyonel şekilde işlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı bitiriyoruz. 

 Gemi ve yat temizliğinde bizleri tercih ettiğinizde göreceksinizki temizlik işi uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Siz değerli müşterilerimize temizliğin her alanında kaliteli ve hızlı çözüm üretmenin haklı gururunu yaşayan firmamız siz değerli müşterilerine teşekkürü bir borç bilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.