WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Berat Temizlik olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri olan villa temizliği hizmetini gerek inşaat sonrası temizlik gerek se değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geniş kapsamlı temizlik hizmeti verlmektedir.  Temizlenecek villanın durumuna göre profesyonel ekip belirlenir ve temizlik hizmeti hijyenik kurallar çerçevesinde müşteri memnuniyet odaklı işimizi bitirir ve sorunsuz teslim ederiz.. İnşaat sonrası Bu konuda  hizmet alabileceğiniz temizlik şirketi olarak firmamız siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı arzulamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.