WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Site Temizliği

Antalya Site Temizliği

Siteler günümüzde hızla büyüyen toplu yaşam alanlarıdır. Bu ortak alanlarda bir çok temizlik ve çevre düzenleme işleri dışarıdan profesyonel hizmet şeklinde hizmet satın alınmaktadır.   Biz site temizliği konusun da kullanılan temizlik maddesi ve profesyonel ekibe önem veren ender firmalardan biriyiz.

Günümüzde çok sık şekilde kötü niyetli insanlar tarafından farklı türde işler yapılmaktadır. Bunun önlenmesi için siteler büyük öneme sahiptir. Ancak bu sitelerin belirli aralıklarla temizliğinin yapılması şarttır. İnsan olarak temiz bir çevrede yaşamak sağlığımız için büyük öneme sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.