WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Okul Temizliği

Antalya Okul Temizliği

Okul temizliği kolay gibi görünse de aslında çok büyük önem taşır. Çocukların daha temiz ve ferah alanlarda eğitim görmelerini ve gelişimlerini sağlıklı bir ortamda tamamlamaları açısından yüksek önem taşır.


Çocuklarımızın büyük zamanlarını geçirdikleri okulların temizliği ve hijyeni çok önemli bir durumdur. Geleceklerini inşa eden öğrencilerin, eğitim ortamlarının düzenli olarak temizlenmesi ve öğrenciler için hijyenik alanlar sunulması gerekir.

Okul temizliği kolay gibi görünse de aslında çok büyük önem taşır. Çocukların daha temiz ve ferah alanlarda eğitim görmelerini ve gelişimlerini sağlıklı bir ortamda tamamlamaları açısından yüksek önem taşır. Okul temizliğinde çocukların sağlığı düşünülerek ağır kimyasal temizleyiciler kullanılmamalı ve daha doğal temizleyici malzemelerle temizlik stratejisi uygulanmalıdır.


Temizlikte rutin sağlık taramalarına yardımcı olunması için tüm sınıfları, tüm koridorları ve tüm odaları dezenfekte ediyoruz. Bütün lavabo ve tuvaletleri temizleyip hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Temizlikte yemekhanelerin ve mutfakların genel anlamda temizlenmesini sağlıyoruz.


Öncelikle okulunuzu inceleyerek ihtiyaç listemizi hazırlıyoruz. İşinde zaman elemanlarımız gerekli malzemelerin tespitinde bulunur ve her sınıf ve oda için ayrı planlama yapmaktadırlar. Firmamızda kullanılan temizlik malzemelerimiz alerjik bakımdan testlerden geçmiş olup tamamen sağlıklı ürünlerdendir.


Okul temizliği yapan personelimiz daima güler yüzlü, nazik ve çocuklarla iletişim kurabilen kişilerden oluşmaktadır. Firmamız esnek çalışma saatlerine sahip olup okulun boş olduğu zamanlarda veya öğrencilerin derste olduğu anlarda temizlik hizmetlerimizi sağlamaktayız. Bu sayede dikkatli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.