WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Merdiven Temizliği

Antalya Merdiven Temizliği

Günümüzde toplu yaşam alanlarının ihtiyacı doğrultusunda apartman ve merdiven temizliği talebinde bulunmaktadırlar. Artan toplu konutların ihtiyacına göre temizlik şirketi talebide buna oranla artış göstermiştir. Ayrıca gelişen sektörel firmaların sayısına istinaden iş merkezlerinin de talepleri bu doğrultuda artmıştır.  Bu gelişmelerin ışığında parelel olarak bina ve site temizliği hizmetleri parelel olarak profesyonel şirketlere olan ihtiyacı artırmıştır.

Şirketimiz temizlikte kullanılan alanın durumu, kullananların sayısı, müşteri memnuniyeti, hijyenik olması gibi en önemli esaslar çerçevesinde profesyonel ekipler ve ekipman ile hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ilk planda olup, profesyonel ekibimizle gerek özel gerekse düzenli olarak bu hizmeti vermekteyiz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.