WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Ev Temizliği işleri firmamızda tarafından teknoloji anlamında ön planda bulunan ev temizliği ve temizleme makinaları tarafınca temizleme işleri yapılmaktadır.
Özellikle yardımcı eleman konusun da seçkin personel ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ev Temizliği için profesyonel personelin yer aldığı, hijyenik kurallara uygun hizmet veren bir şirketle çalışmak her zaman sizin için artı bir olaydır. Halılarınız yıpranmadan ve memnuniyet odaklı işleriniz tamamen görülmektedir.

Ev Temizliği ve halı temizleme fabrikalarında çalışan kişilerin kesinlikle uzman ve profesyonel olmaları gerekmektedir. Yoksa uzman bir kadro ile çalışmasanız halı bozma değerleriniz çok yüksektir ve hiçbir şekilde temizlik beklenemez.Ev Temizliği ve halı temizleme konusunda kullanmış olduğumuz ilaçlar kesinlikle asla kimyasallar içermemektedir.Kullanmış olduğumuz ilaç tek olup sadece ve sadece %100 ERA 111 olup tamimiyle natürel bir ilaçtır.Ev Temizliği firması olarak para kazanmak için hiçbir kimsenin sağlığı ile oynamaya hakkımız yoktur.Berat Temizlik ve Ev Temizliği olarak bizim değerlerimizin odak noktası tamimiyle müşteri memnuniyetidir.


Ev Temizliğinin yanı sıra halı temizliğin de ilk atmamız gereken ve sağlığımız için önemli olan toz alma ve diğer adıyla çırpma makinası olarak adlandırılan teknolojinin en iyi akımları arasında bulunan makina türleri firmamızda mevcuttur. Halıların en önemli ön aşama temizlik hususu tozlarından ve kıllarından arındırılmasıdır. Halı temizleme konusunda bu işlemler derinlemesine ve en iç detayına girilmeden halılarınızın temizlikleri derinlemesine yapılmış olmamaktadır.
Halı yıkamada bir başka konu ise, halılarınızın cinsine ve leke durumlarına göre ayrılıp yoğun kir ayrımına göre işlemlere alınılır. Profesyonel Ev Temizliği hizmetinden yararlanmak için en yakın Ev Temizliği servisi yerine en kaliteli Ev Temizliği servisi aranmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.