WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Gölcük'te temizlik seferberliği başladı
07 Ocak 2021, 16:47

Gölcük'te temizlik seferberliği başladı

Gölcük Belediyesi tüm mahallelerde genel temizlik çalışması başlattı. Piyalepaşa Mahallesi’nde başlayan çalışmalara Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de katılarak yakından takip etti. 

 

 

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hem korona virüs salgınına karşı tedbirlere hiç ara vermeden devam ediyor hem de kent genelinde temizlik seferberliği gerçekleştiriyor. Bu kapsamda kaldırımlarda oluşan yabani otlar ve toprak kalıntıları temizlenirken cadde ve sokaklar süpürüp özel araçlarla yıkanıyor. Evsel atık konteynerleri de tek tek dezenfekte ediliyor. Böylelikle konteynerler de hoş olmayan kokular sinek ve larva oluşumları da engellenmiş oluyor. Zamansız çıkartılan katı atıklarda ekipler tarafından kaldırılıyor.

 

TÜM MAHALLELERDE YAPILACAK

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer çalışmayla ilgili bilgi verirken şunları söyledi: Yeni güne temizlik işleri ekibimizle bismillah dedik.  Genel temizlik çalışmamız Piyalepaşa Mahallemiz ile başladı. Tüm mahallelerimizde bir program dahilinde devam edecek. Korona Virüs ile mücadele ve ilçemizin temizliğinde gayretle ve fedakârca çalışan temizlik işleri ekiplerimize teşekkür ederim. Azim ve gayretle hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Sosyal Medya :
Covid-19'da Evcil Hayvanlarımızın Rutin Bakımı Nasıl Olmalı
03 Ocak 2021, 23:13
ÖNCEKİ
Kuvvetli rüzgar ve sağanağın ardından temizlik çalışmaları
13 Ocak 2021, 15:56
SONRAKİ