WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Çınar, Yeşiltepe’deki Temizlik Hizmetlerini İnceledi
07 Ocak 2021, 16:49

Çınar, Yeşiltepe’deki Temizlik Hizmetlerini İnceledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın çalışma azmi ve isteğini her zaman takdirle karşıladıklarını ifade eden Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Şahin Demirci, “ Dünya’yı ve ülkemizi tehdit eden bir virüs belasıyla karşı karşıyayız. Bunun getirdiği bir ekonomik kriz oldu, ancak yaşanılan tüm zorluklara rağmen Yeşilyurt Belediyemiz mahallemize her türlü hizmeti getirmektedir. Mahallemizde gerek alt ve üst yapı hizmetleri gerekse de çevre düzenleme ve sosyal ve kültürel hizmetlerin artması noktasında elinden gelen yapan Belediye Başkanımızın üst seviyede bir performansla çalışması bizleri mutlu etmektedir. Başkanımız ve ekiplerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Yeşilyurt Belediyesinin pandemi sürecine rağmen saha çalışmalarını aksatmadan sürdürdüğünü ifade eden Atatürk Mahalle Muhtarı Süleyman Salman Şahbaz ise, “ Yaşanılan zorlu sürece rağmen çalışma hızını düşürmeyen Yeşilyurt Belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum. Mahalle ziyaretleriyle çalışmaları yerinde takip eden, bizlerden de çalışmalarla ilgili sürekli bilgiler alan Belediye Başkanımızın gayreti ve özverisini her zaman takdirle karşılıyoruz.” diye konuştu.

 

Gazi Mahalle Muhtarı Hüseyin Başıbüyük ise, Yeşilyurt Belediyesinin temizlik ve çevre düzenleme hizmetlerini çok beğendiklerini ifade edip, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve ekiplerine teşekkürlerini sundu.   Pandemi ile etkin ve kararlı bir şekilde mücadele etmek adına Yeşilyurt’un her noktasında temizlik faaliyetlerini artırdıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yaşanılan pandemi sürecinde halka daha temiz bir çevre sunabilmek adına tüm yaşam noktalarında temizlik, ilaçlama, dezenfeksiyon, yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekledi.

 

Daha temiz, daha ferah ve daha sağlıklı bir Yeşilyurt için hiç durmadan çalıştıklarını belirten Başkan Çınar, “Koronavirüs salgınının ülkemizde görüldüğü Mart ayından itibaren başlattığımız hijyen ve dezenfektan çalışmalarımızı ilk günkü gibi aynı ciddiyet ve kararlıkla sürdürmekteyiz. İlçemizin her köşesine aynı özeni gösterip, vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve salgından uzak tutmak adına gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Geride bıraktığımız yılda her alanda olduğu gibi temizlik ve hijyen uygulamalarında yakaladığımız maksimum başarı seviyemizi 2021 yılında daha iyi noktaya taşıyacak güce, kapasiteye ve dinamik yapıya sahibiz.” diye konuştu.

Sosyal Medya :
Gölcük'te temizlik seferberliği başladı
07 Ocak 2021, 16:47
ÖNCEKİ
Kuvvetli rüzgar ve sağanağın ardından temizlik çalışmaları
13 Ocak 2021, 15:56
SONRAKİ